17:55, 18 Червня 2026

Із забудовника хочуть стягнути понад пів мільйона у бюджет Підгайцівської громади

Луцька окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави в особі Підгайцівської сільської ради Луцького району, щоб стягнути із забудовника понад пів мільйона гривень коштів пайової участі в розвитку інфраструктури населеного пункту, а також інфляційних втрат та відсотків за борговим зобов’язанням внаслідок несвоєчасної сплати.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що суб’єкт господарювання здійснив будівництво багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури в селі Струмівка Луцького району, проте, всупереч вимогам закону, не сплатив кошти пайової участі до місцевого бюджету.

При цьому сільська рада самостійно не вживала заходів у судовому порядку для стягнення їх із замовника будівництва.

Захищаючи інтереси громади, прокурори у суді наполягатимуть на сплаті суб’єктом господарювання цих коштів у місцевий бюджет.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: