22:44, 28 Березня 2023

Із Волині відправили шість позашляховиків та авто швидкої допомоги у зону бойових дій

Автомобілі для потреб воїнів передали голова Волиньради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко у співпраці з благодійним фондом «Добра справа».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Вже сьогодні водії-волонтери рушать у дорогу, аби доправити захисникам надзвичайно затребувану допомогу. Карета швидкої для евакуації поранених прямує на Донеччину, чотири позашляховики призначаються підрозділам сил оборони, які виконують бойові завдання у найгарячіших точках фронту. Ще два кросовери передали Волинському терцентру комплектування для забезпечення бійців новосформованого 2-го стрілецького батальйону, які теж б’ють окупанта на передовій.

«Всі машини відремонтовані, пофарбовані та адаптовані для потреб військових», – запевнив керівник БФ «Добра справа» Юрій Слива. На закупівлю цієї партії спрямували близько 35 тисяч доларів. Загалом же з початку великої війни благодійний фонд передав понад 500 автівок як для ЗСУ, так і для медичних закладів та соціальних служб.

«Тримаємо постійний зв’язок з нашими оборонцями, продуктивно взаємодіємо з волонтерами, благодійниками, іноземними партнерами, щоб виконувати запити, а їх чимало і вони різні. Тому цій меті підкорені усі можливості та ресурси, в тому числі й бюджетні», – зауважив голова Волиньради Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: