11:09, 23 Серпня 2023

Із нагоди Дня Незалежності у луцькому терцентрі розпочали видавати продуктові набори для нових отримувачів послуг установи

Напередодні головного державного свята у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розпочалася видача продуктових наборів, які для отримувачів послуг установи закупила Луцька міська територіальна громада.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Пакунки з найнеобхіднішими продуктами харчування підготували для 300 осіб, яких взяли на облік цього структурного підрозділу у 2023 році. До складу наборів входять макарони, крупи, консерви, олія, цукор, згущене молоко.

Крім пакунків із продуктами, працівники центру приготували для підопічних частування та концертну програму. Патріотичні пісні для отримувачів послуг виконав музичний дитячий колектив церкви Введення Пресвятої Богородиці Волинської єпархії ПЦУ.

Присутніх на заході також привітала з 32-ю річницею Незалежності України директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода. Вона зазначила, що цього року День Незалежності, на жаль, знову проходить в умовах війни. Попри це, він усе одно залишається головним державним святом, і кожен громадянин цього дня повинен відчути турботу про себе.

Директор терцентру Галина Шатецька подякувала Луцькій міській раді за турботу про підопічних соціальної установи.

“Ми щиро вдячні міському голові Ігорю Поліщуку та депутатському корпусу, оскільки вони не забувають про нашу категорію. Коштом бюджету громади маємо змогу харчувати 140-150 чоловік щоденно. З початку війни 3,5 тисячі тричі отримували продуктові набори. Сьогодні знову проводимо такий захід, який людям зараз особливо необхідний”, – сказала вона.

Продуктові набори можна буде отримати у терцентрі, починаючи із 23 серпня. Для людей, які за станом здоров’я не виходять зі своїх осель, працівники установи доставлять їх додому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: