22:44, 10 Вересня 2021

Із доходів волинян до бюджетів спрямували 3,5 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

Упродовж січня-серпня 2021 року з легальних доходів волинян до бюджетів усіх рівнів спрямовано 3,541 мільярда гривень ПДФО. Сума сплаченого податку на доходи фізичних осіб в області перевищує минулорічні показники на 26,1 %.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Безумовно, що активна протидія практиці «тіньових» виплат впливає на стан надходжень податку на доходи фізичних осіб. Завдяки спільним заходам ДПС і Держпраці вдається переконувати працедавців дотримуватися законодавчих вимог щодо офіційного працевлаштування найманих працівників, відповідно – сплачувати податки і єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила очільниця волинських податківців, саме аргументований та конструктивний діалог — найбільш доцільний формат спілкування з працедавцями.

«Переважно волинські працедавці дослухаються до позиції ДПС та працюють у правовому полі. Аналіз надходжень за підсумками січня-серпня 2021 року свідчить, що ріст сплати ПДФО спостерігається на території усіх міст та районів області », — підкреслила Світлана Савчук.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом  на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: