20:10, 22 Лютого 2019

Із чемпіонату України з велоспорту лучани привезли медалі різного гатунку. ФОТО

На Зимовому чемпіонаті України з велоспорту на треку велосипедисти з Луцька завоювали 10 медалей різного гатунку.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради на своїй сторінці у «Фейсбук».

Вдало відкрили сезон чемпіонат 14-20 лютого в місті Львові луцькі велосипедисти.  Зокрема Мартинюк Дарина виграла 4 дистанції — гіт 500м з місця, спринт, кейрін і командний спринт серед жінок.

Логвінюк Олександра була першою в командному спринті і другою в спринті серед юніорок.

Логвінюк Дарина була другою в спринті серед дівчат.

В командній гонці на 4 км наші дівчата посіли 3 місце серед жінок, в складі: Мартинюк Дарини, Дорошенко Юлії, Логвінюк Олександри і Шиманської Ірини.

Не пощастило Дорошенко Юлії, яка тричі була 4: в груповій гонці на 60 кіл, в гонці скретч, в командному спринті.

Всього в Чемпіонаті України брали участь 276 спортсменів з 25 команд.