21:03, 29 Березня 2019

Івент-організатори з Луцька розповіли, на яких умовах можуть привезти до Луцька «Scorpions»

Про досвід перших концертів, скільки часу на добу працюють івент-організатори, у яких містах проводять концерти, на яких умовах можуть привезти до Луцька «Scorpions» та чи перешкоджають їм конкуренти розповіли для інтернет-видання «Волинь Online» у івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency».

Про робочі будні агенції розповіли її засновник Євген Тихонов та тур-менеджер Андрій Мацкевич.

Як з’явилася ідея створити івент-агенцію?

А. М. По-перше, привіт всім читачам ресурсу «Волинь Оnline». Тут, напевно, доречно запитати у Євгена про це. Тому що він є незмінним керівником та засновником агенції.

Є. Т. Ну, якщо не помиляюсь, мені хтось сказав: «Так ти робиш концерти, а ніхто не знає що це ти, треба створити бренд…». І я створив.

Розкажіть, про свій перший досвід проведення концертів? Що це були за концерти чи зібрався повний зал? Які відгуки?

А. М. Мій перший концерт був ще у 2016-му році. Гурт «EPOLETS» у «ЛучеSk-пабі». І це був повний «треш» у плані організації, оглядаючись назад. Зараз багато чого змінив би і зробив би по-іншому. Далі був перший сольний концерт гурту «Без Обмежень» у Луцьку у «Майдані», там було вже все ліпше, але ще дуже далеке від ідеалу. Але повні зали я зібрав тоді дуже важко. Кожна подія додає якийсь свій досвід та навики, які далі дають можливість удосконалюватися постійно.

 Є. Т. Перший досвід, хм… напевно це Анастасія Приходько. Продажі були не дуже, і, насправді, цей факт трохи мене збентежив. Але нічого, якось пережив і пішов вперед.

Скільки людей у вашій команді?

Є. Т. Вже 4 людини, Андрій Мацкевич, я, моя дружина і дизайнер. Але в нас з’явився партнер, я не скажу хто це поки, ми притираємось.

Скільки годин на добу доводиться працювати?

А. М. Робота організатора насправді є ненормована та дещо неправильно сприймається у суспільстві. Я, наприклад, дуже часто чую слова, «та що там організувати концерт – зібрав «касу», розплатився зі всіма і ти в плюсі»… На жаль, це не так. За кожним концертом стоїть місяці перемовин, роботи, гігабайти інформації, дизайнів, тисячі слів написаних у анонсах / публікаціях та ще величезна кількість технічних питань (сцена, звук, світло)… Тому такого – з 9 до 18, нема. Особливо, коли ти «живеш» цією роботою і вона тобі подобається.

Є. Т. Цілодобово і завжди. У будь-якому стані.

Що ще крім концертів, робить Ваша агенція? Можливо, Ви ведете корпоративи, весілля?

Є. Т. Ми організовуємо все, окрім весіль, днів народжень і похоронів. Відкриття стадіонів, торгових центрів, днів міста і села – від 10 людей до 20 000.

Розкажіть, у яких містах проводите концерти?

А. М. Наразі географія нашої роботи вже охоплює всю Україну. Це доводить навіть спільний з гуртом «Без Обмежень» тур.

Є. Т. Від Запоріжжя до Ужгорода і від Чернігова до Херсона.

А як сприймають Вас там місцеві івент-організатори? Чи не вставляють палки у колеса?

А. М.  Ніхто нікому не заважає, ми підтримуємося політики «чесної конкуренції», навіть більше, з багатьма ми співпрацюємо, так само як і вони з нами по «наших» містах. Тому що нереально охопити цей величезний обсяг інформації по всіх містах, тому ми один одному допомагаємо і всі у виграші.

Є. Т. Після Андрія не має що додати. Все правильно.

Організувати один концерт не просто, а у вас буває події щотижня, як ви проводите підготовку одночасно до декількох концертів?

А. М. Від початку реклами і запуску продажу квитків на концерт до дня, коли відбувається подія може пройти не один місяць, тому це простіше, хоча деколи є «запара», але займаючись цією справою не перший місяць ти вже завчасно готуєшся до цього і все проходить чудово.

 Є. Т. А ще ми розділяємось. Андрій туди, а я туди. В нас було і 3 події в різних місцях. Нічого.

Чи були такі заходи, де Ви розчарувалися і більше не будете займатися цим проектом /гуртом?

Є. Т. Так були. Ми більше не займаємось виставами і дитячими проектами. Це дуже невиправдано дорого. Тільки концерти.

Чи є для Вас «заборонені» артисти, тобто ті, кого Ви точно не привезете у Луцьк через своїх переконання / погляди або ж такі, яких негативно сприймуть на Волині?

А. М. Ми дотримуємося законів. Тому та частина артистів, яких негативно сприймуть, «відсіяна» забороною на в’їзд у нашу державу.

Є. Т. Ми не «возимо» артистів, які гастролюють в Росії. Нам це нецікаво. Ми знаємо, з ким воює наша країна.

А як Ви ставитеся до артистів, які їздять на концерти у Росію, не визнають анексію Криму та Донбасу?

Є. Т. Ми не визнаємо таких артистів.

Чи можна цього року очікувати когось із іноземних артистів?

А. М. Як казав класик – «Все можливо в цьому житті…». Слідкуйте за анонсами на наших офіційних сторінках.

Є. Т. Ммм. Напевно, ні. Ще рано нам.

Наскільки реально привезти до Луцька світову легенду, наприклад, такого рівня як «Scorpions»?

А. М. Я думаю, що це, просто, нереально. Наше місто невелике за кількістю населення. Тому або це буде просто захмарні ціни, або знайдеться спонсор, який це буде готовий профінансувати.

Є. Т. Згідний.

Розкажіть про своїх конкурентів: у Вас з ними чесна конкуренція чи навпаки чи перешкоджають якось конкуренти Ваші агенції?

Є. Т. У нас таких не має. А якщо хтось нас вважає конкурентом, то це їхня проблема.

Якісь були випадки, коли відверто перешкоджали?

А. М. Ми минулого року організовували «LUX FM Party Tour», тоді нам і різали банери, і били сіті-лайти і т. і. Хто і для чого це робив, на жаль, невідомо.

Є. Т. Це правда!! Це робили хороші люди, всіх благ їм (сміється – ред.).

Проведення концертів – це дуже затратна річ, навіть одна реклама чого вартує. Як Вам вдається отримувати дохід, адже навіть квитки на Ваші концерти завжди за доступною ціною.

Є. Т. Ми не завжди в плюсі. Але ми для цього і працюємо, щоб в нас щось виходило.

З ким із артистів команда уже надійно здружилася?

А. М. Гурт «Без Обмежень» (сміється – ред.). Ми «ростемо разом». Гурт у плані популярності, музичних експериментів, у технічному підході до виконання пісень. А ми в своєму напрямку – організація роботи, співпраця із майданчиками, ЗМІ, підходу до реклами подій.

Є. Т. Так, «Без Обмежень» – наші фаворити. Але ми в дуже гарних відносинах з Світланою Тарабаровою і Джамалою. Також «Вар’яти ШОУ» з Сергієм Притулою є нашими друзями і раді зустрічі з ними постійно.

Переважно, у Вас це концерти у драмтеатрі чи «Промені». Чи плануєте ще десь проводити концерти?

 Є. Т. Це цьогоріч на «Іподромі» буде Олег Винник. Квитки, на якого ми розповсюджуємо в барі «П’ятниця» (проспект Волі 17).

Чи думали уже про власні фестивалі? Луцьк має не так багато відомих фестивалів, можливо, Вам вдалося б зайняти цю нішу?

А. М. Ми вже маєм досвід «фестивальної» роботи, це той самий «LUX FM Party Tour». Але це абсолютно інша робота, аніж концерт у залах.

Є. Т. Це цікава ідея, ми подумаємо.

І ще трішки про команду агенції. Ви лучанам намагаєтеся «давати» різні напрямки музики, а що ж самі полюбляєте слухати?

А. М. Останнім часом слухаю абсолютно все. Від панк-року до класики. Тому тут вже легше думати, чого не слухаю.

Є. Т. Я нічого не слухаю.

І наостанок, розкажіть лучанам, кого найближчим часом зможуть почути /побачити лучани чи взагалі навіть волиняни, адже і у інших містах Волині Ви проводите концерти?

 А. М. 3 квітня відбудуться відразу два концерти гурту «Без Обмежень» у драмтеатрі. І ще з вже оголошених концертів – це Джамала 23 листопада. А все інше –  поки секрет.

Є. Т. І ще багато чого цікавого. Анонси скоро, слідкуйте за нашими сторінками.

Розмовляла Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Фото із архіву івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency»

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: