17:55, 20 Грудня 2019

Івана Сидора провели з посади головного лікаря Волинської обласної лікарні

Щирі слова захоплення, найкращі побажання та море квітів – так медична спільнота краю подякувала Івану Сидору, який кілька днів тому пішов з посади очільника Волинської обласної клінічної лікарні, яку обіймав 37 років.

Колишнього головного лікаря проводили з посади під час засідання колегії управління охорони здоров`я Волинської обласної державної адміністрації 20 грудня, повідомляють на веб-сайті Волинської обласної клінічної лікарні.

Найперше з вітанням виступила заступниця голови Волинської обласної державної Світлана Мишковець. Посадовиця наголосила, що внесок Івана Миколайовича у розвиток закладу, який нині є у когорті кращих у державі, – неоціненний. І додала, що Сидор поєднує у собі дійсно унікальні риси як людини, так і професіонала. Начальник профільного управління Ігор Ващенюк, взявши слово, зазначив, що то – не заслужений відпочинок, а продовження роботи на розвиток медицини краю, тільки уже в іншій іпостасі. Кожен із тих, хто дякував Івану Миколайовичу за десятиліття діяльності, пригадував свої аспекти співпраці з донедавна головним лікарем обласної клінічної лікарні, наголошував на його людських якостях та величезній любові до роботи і краю, медицину якого той розвивав.

Іван Сидор, для якого таке віншування стало цілковитою несподіванкою, подякував присутнім і за ці приємні моменти, і за роки підтримки та розуміння у роботі. Він висловив щире переконання, що галузь охорони здоров’я на Волині й надалі триматиме високу марку, а обласна лікарня під керівництвом нинішнього очільника досягатиме нових висот у профілактиці, діагностиці та лікуванні пацієнтів відповідно до передових світовий практик. Виконувач обов’язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Олександр Дудар, подякувавши Івану Сидору за змогу працювати і вчитися у такої видатної людини, запевнив, що довіри не підведе і докладе максимум зусиль, аби заклад і надалі розвивався.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: