20:20, 26 Березня 2020

Іван Мирка закликав владу підтримати перевізників. ВІДЕО

Укласти меморандум з кожним перевізником від міста та району та видати дозволи на спец перевезення закликав владу голова Волинської «Солідарності» Іван Мирка.

Про це йдеться у відео, яке він оприлюднив у «Фейсбук».

«Звернення до влади підтримати бізнес!

У зв’язку з продовженням карантину закликаю владу негайно підтримати пасажирських перевізників як одну із стратегічних галузей, що впливає на нацбезпеку.

Заключити меморандуми з КОЖНИМ перевізником від міста до району хоча б на один автомобіль, видати дозвіл КОЖНОМУ на спецперевезення, розробити і контролювати заходи карантину, організувати РУХ.

Щоб вони перевозили лікарів, комунальників, пожежників, поліцію, військових, службовців.

Могли заробити копійку і вижити в цій ситуації.

Підвіз медиків та інших службовців.

Як організувати щоб не знищити бізнес і вчергове не спозоритися:

Варіант 1.

Видавати лікарям на роботі відшкодування за проїзд. Це законно.

А лікарі нехай платять перевізникам і чеки здають в бухгалтерію. Там зокрема можна купити в перевізника проїзний.

Варіант 2.

Прийняти облрадою програму перевезення, або внести зміни до іншої програми. І платити перевізникам напряму (по аналогії як ми зробили з довозом призовників ). Але в ОДА просто нема кому це організувати»,- зазначає Іван Мирка.

Звернення до влади підтримати бізнес!🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩У звязку з продовженням карантину закликаю владу негайно підтримати пасажирських перевізників як одну із стратегічних галузей, що впливає на нацбезпеку.Заключити меморандуми з КОЖНИМ перевізником від міста до району хоча б на один автомобіль, видати дозвіл КОЖНОМУ на спецперевезення, розробити і контролювати заходи карантину, організувати РУХ.Щоб вони перевозили лікарів, комунальників, пожежників, поліцію, військових, службовців.Могли заробити копійку і вижити в цій ситуації.🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩#карантин#криза#бізнес#перевізники#covid19

Опубліковано Іваном Миркою Середа, 25 березня 2020 р.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: