19:00, 16 Червня 2018

Італія закрила порти для ще двох суден з мігрантами

Глава МВС Італії Маттео Сальвіні заявив, що не допустить прийому в портах країни двох кораблів з мігрантами на борту.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на видання “Il Sole 24 Ore”.

“У той час як Aquarius прямує до Іспанії, два інших судна, що належать до нідерландських неурядових організацій відчалили від берегів Лівії в очікуванні на свій людський вантаж після того, як від нього відмовляться контрабандисти людей”, — заявив Сальвіні.

“Ці люди повинні знати, що Італія більше не хоче бути ланкою цього бізнесу підпільної міграції, і їм доведеться шукати інші порти”, — наголосив він.

Як повідомляється, один з кораблів, “Lifeline”, в ніч на суботу врятував у морі 118 мігрантів, в тому числі новонароджену дитину.

Нагадаємо, 629 людей, включаючи вагітних жінок та багато дітей, були врятовані минулої суботи кораблем “Aquarius”, який належить французький неурядовій організації і діє спільно з німецьким центром “SOS Mediterranee”.

Італія та Мальта відмовилися приймати судно, тому корабель тривалий час знаходився між Мальтою та Сицилією, чекаючи на безпечний порт.

У підсумку прем’єр Іспанії Педро Санчес розпорядився прийняти корабель в порту Валенсії, пояснивши своє рішення гуманітарними міркуваннями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: