08:44, 08 Червня 2021

Італійські неонацисти планували вибух на базі НАТО

Антитерористична поліція Італії заявила про ліквідацію крайньо правого екстремістського угрупування, яке нібито планувало влаштувати вибух на базі НАТО.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “Politico”.

Карабінери вилучили фотографії Гітлера, свастики і книгу зі списком єврейських прізвищ під час скоординованих рейдів в понеділок в будинках 12 членів “Римського арійського ордена”, групи прихильників переваги білої раси, натхненної нацистами. Одна з обвинувачених була визнана переможницею онлайн-конкурсу краси “Міс Гітлер” у 2019 році, назвавши себе міс Євою Браун.

Розслідування почалося в 2019 році як частина ширшого розслідування прихильників переваги білої раси та ультраправих рухів. У заяві поліції йдеться, що ця група “займається публікацією расистського і дискримінаційного контенту, який заперечує Голокост, відео і зображень в соціальних мережах”.

Спеціалізована група поліцейських зосередила увагу на обміні екстремістськими матеріалами на сторінках у “Facebook” і в співтовариствах в російській соціальній мережі “VKоntakte”, де члени групи нібито підбурювали до вчинення насильницьких дій проти євреїв і іммігрантів.

Слідчі заявили, що поліція вирішила провести затримання після отримання доступу до групи в “WhatsApp” під назвою “Judenfrei League” — “judenfrei” – це термін, який нацисти використовували для опису територій, “очищених” від євреїв під час Голокосту, члени якої нібито ділилися інструкціями про те, як виробляти саморобні вибухові речовини в рамках плану проти бази НАТО.

Суддя наказав 12 особам, звинуваченим в розпалюванні расової та релігійної ненависті, щотижня з’явитися в поліцейську дільницю до тих пір, поки не вирішать про пред’явлення їм офіційного звинувачення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: