08:15, 21 Червня 2020

Іспанія «відкриває небо» після карантину

21 червня в Іспанії припинять дію обмеження щодо подорожей до країни для громадян країн ЄС, окрім Португалії. Іспанські летовища приймуть перші після карантину 100 авіарейсів.

Про це пише El Pais, повідомляє «Укрінформ».

«О 12 годині ночі будуть зняті обмеження на пересування, а кордони з країнами ЄС будуть відкриті для всіх, крім Португалії. Іспанські летовища приймуть 100 рейсів цієї неділі, у перший день після закінчення обмежень, що діяли з 14 березня», – йдеться у повідомленні.

«Завдяки обмеженням нам вдалося врятувати тисячі життів в Іспанії», – заявив прем’єр-міністр країни Педро Санчес: «Вірус може знову повернутися до нас другою хвилею. Нам потрібно бути готовими», – додав голова іспанського уряду.

20 червня Міністерство охорони здоров’я Іспанії повідомило про сім смертей від коронавірусу та 134 нових підтверджених випадки COVID-19 за добу, що збільшило загальну кількість загиблих внаслідок пандемії в Іспанії до 28 322. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 в Іспанії наразі становить 292 655 – згідно з даними Worldometer.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: