19:34, 06 Травня 2022

Інтернет-видання «Волинь Online» потребує фінансової допомоги для продовження роботи

Інтернет-видання «Волинь Online» з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України не зупиняє свою роботу та продовжує працювати для Вас. Ми закликаємо вас підтримувати нашу роботу.

Ми, журналісти, зараз тримаємо інформаційний фронт – наша робота вийшла вже за межі нашого видання, адже окрім висвітлення подій, ми зараз також працюємо над спростуваннями фейків у соцмережах, боремося із ворожими пропагандистськими каналами, доносимо інформацію світовій спільноті.

Ми хочемо залишатися на цьому інформаційному фронті, то ж просимо Вас допомогти нам. Як Ви знаєте, у нашого медіа ніколи не було власників, які оплачували нам зарплату чи різні витрати на роботу видання. Ми, звичайні журналісти, які вже понад чотири роки роблять все, аби доносити Вам правду.

Якщо маєте можливість, підтримайте нашу роботу. Або ж поділіться цією інформацією з тими, хто може нам допомогти продовжувати роботу.

Способи підтримки

1) Ви можете оформити передплату на наш авторський ексклюзивний контент, що зібраний у рубриці Преміум. Зробити це можна за цим лінком https://volynonline.com/premium-dostupy/

Наразі всі публікації у нас виходять у вільному доступі, але після війни ми відновимо публікації для передплатників.

2) Також Ви можете підтримати нашу роботу донейтами. Реквізити для підтримки:

«ПриватБанк» 5168 7456 0634 4452 — Метельська Мар’яна Володимирівна (головний редактор)

«Монобанк» 4441114461782979 

або підтримати можна на профілі на «Patreon». 

3) Ви можете допомогти інформаційно, поділившись цією публікацією із людьми, які мають таку змогу, підтримати редакцію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: