19:00, 27 Серпня 2018

Інтернет-магазин «MakciMini» пропонує для волинських медпрацівників якісний одяг*

Лікарі, медсестри, лаборанти та інші працівники медицини на відміну від офісних працівників не можуть собі дозволити приходити на роботу у повсякденному одязі. У них є уніформа. Однак, це аж ніяк не означає, що медпрацівники повинні працювати у тому одязі, який їм не подобається та створює дискомфорт. Навіть, якщо це уніформа, у ній можна виглядати красиво, оригінально та комфортно.

Як підібрати якісний та зручний одяг для волинських лікарів, медсестер та інших медпрацівників, інтернет-видання «Волинь Online» дізнавалося у консультантів інтернет-магазину «MakciMini».

Як пояснили нам консультанти, попри стереотипи людей, медпрацівники не обов’язково повинні одягатися у білий колір. Зараз уже немає такої монополії білого кольору і працівники медицини можуть сміливо обрати собі у їхньому магазині окрім класичного білого одягу, стриманий темно-синій, ніжний бірюзовий, ефектний червоний та стильний фіолетовий.

Дбають в інтернет-магазині «MakciMini» і про якість, адже весь спецодяг, враховуючи складну роботу медиків, пошитий із натуральних тканин, які «дихають», а саме із габардину, котону, бавовни та батисту.

Лікарям чи медсестрам не потрібно витрачати багато часу на пошуки стильного одягу, достатньо переглянути на сайті інтернет-магазину https://maximini.com.ua/196-medicinskaya-odezhda весь асортимент та замовити те, що «пригледіли» онлайн. Що зручно для медичних закладів, що можна замовляти тут в роздріб. Це дешевше, ніж кожен буде купувати собі окремо. Достатньо у своєму закладі визначитися із розмірами, фасонами та кольором та замовити онлайн. Хоч офіс інтернет-магазину розташований у Хмельницькому, одяг надсилають у будь-яке місто України у зручний для вас час, також ви можете обрати спосіб доставки.

В інтернет-магазині «MakciMini» запевняють, що медпрацівники можуть забути про набридливі щоденні халати, адже їхній асортимент порадує нестандартним дизайном, елегантністю, доступними цінами та якістю. Зокрема тут представлено більш, ніж 300 одиниць варіантів халатів та костюмів, які пошиті так, що чудово «ляжуть» на фігуру.

Зокрема, халати для жінок створені так, аби підкреслити жіночність, у них є декольте, окрім того,  кишені, що практично у роботі. До слова, халат можна підібрати від 237 гривень.

Для того, аби вибрати потрібну вам модель, на сайті можна скористатися фільтрами, тобто обираючи за кольором товару, розміром тощо. Це можна зробити за посиланням https://maximini.com.ua або ж звернувшись за телефонними номерами (073) 471-46-97, (098) 802-27-29.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: