21:18, 26 Квітня 2023

Інструктори з Норвегії навчають українських новобранців захоплювати окопи

У Великій Британії норвезькі інструктори навчають українських новобранців веденню позиційних (траншейних) бойових дій, зокрема – захоплювати та утримувати окопи.

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у «Фейсбук».

“Інструктори Норвезької національної гвардії Heimevernet у складі норвезької місії з навчання українських військових у Великій Британії за програмою базової загальновійськової підготовки проводять заняття з ведення позиційних (траншейних) бойових дій, зокрема відпрацьовується підготовка, захоплення та утримання окопу, траншеї, позиції”, – ідеться в повідомленні.

В Генштабі зауважили, що під експертним керівництвом норвезьких інструкторів новобранці отримали цінний досвід і навички, які допоможуть їм захищати Україну.

Ця підготовка дає змогу оволодіти бойовими навичками, щоб солдати-добровольці, які не мають практично жодного або мінімальний військовий досвід, могли захищати Україну.

Масштабне навчання спрямоване на підвищення безпеки та спроможностей Збройних сил України в бойових діях на передовій.

Королівство Норвегія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на триваючі порушення росією міжнародного права.

Військовослужбовці Норвезької національної гвардії беруть участь разом із навчальними командами країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

У Польщі норвезькі інструктори навчають українських військових керувати танками Leopard 2 та проривати танкові перешкоди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: