22:15, 08 Липня 2021

«Ініціативна молодь»: юна жителька Рованців організувала благодійну виставу

«Немає нічого неможливого, якщо ти цього хочеш і докладаєш максимум зусиль», – у цьому переконана жителька села Рованці Юлія Кушнір. Дівчина вже вдруге стала переможницею програми «Ініціативна молодь» Боратинської сільської ради та самотужки організувала благодійну виставу, щоб зібрати кошти для дітей, які перебувають у дитячому будинку.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Юля завжди вирізнялася ініціативністю та брала активну участь у житті своєї школи, села та громади. Так, у 2019 році, будучи ще школяркою, дівчина реалізувала ідею щодо проведення майстер-класу із фотозйомки для учнів Рованцівської школи. Минулоріч Юля також презентувала на конкурсі свою ідею – її ініціатива щодо проведення благодійної вистави опинилися у числі переможців.

«Мій проект передбачав дві складові – організацію дозвілля для мешканців громади, хотілося зробити щось цікаве та варте уваги, а також благодійність – передбачалося, що кожен, хто прийде на захід, зможе інвестувати кошти на придбання подарунків дітям із дитячого будинку, – розповідає Юлія Кушнір. – З ідеєю та концепцією проекту визначилася доволі швидко, вирішила організувати у громаді виставу, адже з першого класу займаюся у театральному гуртку, а вже більше року відвідую театр-студію «Коло Лесі».

Театр-студія «Коло Лесі» – це театральна школа, що дає можливість навчатися у професійних викладачів та робити перші серйозні кроки на сцені молодим акторам, режисер – заслужена артистка України Світлана Органіста. Театр впевнено заявив про своє існування і здатність втілити для волинян і всієї України ідею створення справжнього Лесиного театру.

Нещодавно мистецько-соціальна ініціатива Юлії втілилася у життя – днями у Будинку культури села Городище театр-студія «Коло Лесі» презентував виставу «Осіння казка».

«Приємно, що люди відгукнулися та долучилися до благодійного заходу, – каже організаторка. – Хочеться подякувати кожному, хто прийшов, адже кожен глядач для нас – важливий. Завдяки виставі вдалося зібрати певну суму коштів, які будуть направлені на благодійність. Планую організовувати подібні заходи і надалі у різних населених пунктах громади. У майбутньому, можливо, навіть виступлю у якості режисера або організую місцевий театральний гурток».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: