10:11, 23 Грудня 2021

Інфекційне відділення Володимир-Волинського ТМО відсвяткує новосілля в оновленому приміщенні

22 грудня у Володимир-Волинському ТМО презентували відремонтоване приміщення колишньої жіночої консультації, де відтепер розміститься відділення інфекційної лікарні. У заході взяв участь міський голова Ігор Пальонка, народний депутат Ігор Гузь, заступник міського голови Андрій Гудим, генеральна директорка медичного об’єднання Тетяна Ващук, медики інфекційного відділення та ЗМІ. 

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Питання переміщення інфекційного відділення зі старої будівлі на вулиці Генерала Шухевича у головний корпус ТМО уже давно назріло у часі, зазначає Тетяна Ващук, оскільки умови перебування пацієнтів були неналежні та й утримання самої будівлі обходилось у кругленьку суму – близько півтора мільйона гривень на рік.

Тож, заручившись підтримкою місцевої влади, цього року ухвалили рішення перенести інфекційну лікарню на другий поверх ТМО, де раніше знаходилась жіноча консультація, яку, в свою чергу, перемістили у будівлю пологового відділення. Ремонтні роботи провели всього за три місяці.

Більшість палат нового інфекційного відділення обладнані окремими санвузлами та душовими кабінами, є також доступ до централізованого постачання кисню. На реконструкцію відділення, розрахованого на 20 ліжкомісць, витратили 3,3 мільйона гривень, з яких 400 тисяч – кошти з місцевого бюджету. 14 кондиціонерів придбали за кошти «соцеконому», загальною вартістю 323, 6 тисячі гривень.

«Галузь медицини одна із пріоритетних у нашій громаді. Лише упродовж 2021 року з місцевого бюджету на покращення матеріально-технічної бази  закладів охорони здоров’я виділили близько 20 мільйонів гривень. Щодо перенесення інфекційного відділення було спочатку багато скепсису, проте зараз ми бачимо, що в оновленому приміщенні жителі нашої громади отримуватимуть значно якісніші послуги», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

«Уже рік разом із міським головою та керівництвом медичного закладу боремось за те, щоб ТМО отримало статус опорної лікарні. На жаль, міністерство поки не йде на зустріч, але ми продовжуємо боротьбу, покращуючи матеріально-технічну базу медичного об’єднання», – додав Ігор Гузь.

Очільниця ТМО подякувала керівництву громади та нардепу за сприяння та підтримку у проведенні ремонтних робіт, адже це надзвичайно важливий об’єкт для медичного об’єднання. Завдяки зміні приміщення пацієнтам та медперсоналу інфекційного відділення буде значно комфортніше, а, окрім цього, будуть зекономлені значні кошти. Як зазначила Тетяна Ващук, пацієнти та медперсонал інфекційного відділення вже завтра переїдуть у нове приміщення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: