19:51, 20 Березня 2023

Індустріальний парк «Володимир» отримав управляючу компанію

У Володимирській міській раді відбулося двостороннє підписання договору про створення та функціонування індустріального парку «Володимир» із ТОВ «Інвестиційно-керуюча компанія «Бюро Інвестиційних Програм»». Договір підписав міський голова Ігор Пальонка та керівник компанії Олександр Бондаренко.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Передувало цьому ухвалене на сесії міської ради рішення про визначення цієї керуючої компанії переможцем конкурсу. Фактично ця керуюча компанія буде виконувати комплекс робіт і послуг з підготовки земельних ділянок, проектування, будівництва та облаштування інженерно-транспортної інфраструктури з метою створення сприятливих умов для залучення бізнесу, нових інвесторів для подальшого їх функціонування та розвитку на території індустріального парку.

Нагадаємо, що згідно з затвердженою концепцією, індустріальний парк «Володимир» передбачає залучення переробних підприємств різних галузей: меблів, деревини, будівельних матеріалів та інше. В майбутньому згідно з бізнес-планом керуючої компанії, очікується створення близько 1200 робочих місць. Всі процеси щодо запровадження і функціонування індустріального парку «Володимир» здійснюють відповідно до вимог законодавства та концепції.

Під час спілкування з міським головою Ігорем Пальонкою керівник підприємства-переможця Олександр Бондаренко розповів, що уже ведуть переговори з потенційними інвесторами, проте наразі є ще багато питань, які необхідно пропрацювати, перш ніж індустріальний парк запрацює на повну. Зокрема, вже ведеться  робота щодо подальшого підключення ліній електропередач, будівництво водонапірної станції, очисних споруд, каналізації та водопроводу, а також газопроводу.

Відповідно до законодавства, підприємства, які здійснюються свою діяльність на території індустріальних парків отримують ряд пільг в оподаткуванні як загальнодержавного, так і місцевого характеру. Також на облаштування відповідних комунікацій на території індустріальних парків з державного бюджету передбачається часткова компенсація витрат на підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж.

«37 гектарів площі під виробничі та логістичні підприємства в індустріальному парку «Володимир» – це дуже приваблива локація для будь-якого бізнесу, орієнтованого на імпорт та експорт. Особливо для логістичних операторів та 3PL. Адже під час війни звична логістика була порушена, і наразі важливо створювати логістичні хаби на кордоні з країнами ЄС, – зазначив керуючий партнер Бюро інвестиційних програм Олександр Бондаренко. – Ми, як керуюча компанія, вже розпочали роботу із залучення інвесторів. Попереду багато роботи. І тут важлива злагоджена співпраця з міською радою і місцевими органами самоврядування, щоб якісно підготувати цей майданчик для залучення партнерів. Стратегію розвитку індустріального парку «Володимир» ми згодом презентуємо».

Ігор Пальонка зазначив, що управляюча компанія отримає усе необхідне сприяння для розв’язання першочергових питань, зокрема щодо підведення каналізації та вирівняння рельєфу земельної ділянки. Також міський голова висловив сподівання на те, що індустріальний парк «Володимир» матиме успішне майбутнє завдяки залученню  нового бізнесу, що стане корисним та перспективним як для громади, так для економіки країни в цілому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: