15:02, 08 Грудня 2018

Індустріальний парк та будівництво: розповіли про план розвитку Ковельщини

Голова Ковельської районної державної адміністрації Віктор Козак представив план перспективного розвитку Ковельщини на 2019 – 2021 роки. Презентація відбулась на першому засіданні Ради регіонального розвитку Ковельського району.

Про це повідомила Ковельська районна державна адміністрація на своїй сторінці у «Фейсбук».

Головним аспектом, за словами Віктора Козака, є завершення у 2019 році об’єднання територіальних громад.

Головною перспективою, яка дасть змогу створити нові робочі місця для жителів Ковельщини та розвинути інфраструктуру краю, є реалізація інвестиційного проекту щодо створення індустріального парку «Ковель».

Говорив голова Віктор Козак і про заходи з відзначення 150- річчя від Дня народження Лесі Українки, в рамках яких планується провести капітальний ремонт «білого» меморіального будинку Колодяжненського літературно – меморіального музею Лесі Українки, реконструкцію та розширення площі парку біля музею, проведення реставрації погруддя Лесі Українки та здійснення благоустрою біля будинку культури у с. Колодяжне, ремонт дороги до урочища Нечимне та розробка і запровадження туристично – екскурсійних маршрутів, пов’язаних із життям і творчістю Лесі Українки на Ковельщині.

До перспективного плану на 2019 – 2021 роки увійшли такі проекти: завершення будівництва школи та закладу дошкільної освіти в селі Вербка, реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст. в с .Колодяжне, будівництво закладу дошкільної освіти у селі Любитів, реконструкція дитячого садочка у селі Білин та завершення реконструкції у Скулині, реконструкція будинку культури в селі Поворськ та приміщення будинку культури в с. Сільце, будівництво футбольних полів із штучним покриттям в опорних освітніх закладах населених пунктів: Голоби, Велицьк, Дубове, Поворськ, Любитів, будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Тойкут, Уховецьк, Зелена та придбання спеціалізованого транспорту для сімейних лікарів, а також капітальний ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності.

Також він озвучив перспективи розвитку Ковельського району на найближчі три роки у розрізі сільських, селищних рад, які мають пройти обговорення в громадах і в кінцевому результаті – затвердження на рівні області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: