11:39, 24 Березня 2022

Ігор Поліщук пояснив, що робити, якщо тривога застала у магазині

Ніч минула спокійно. Була одна тривога. Однак, обійшлося без обстрілів, без надзвичайних ситуацій. Всі комунальні служби працюють у штатному режимі. У місті працює 116 одиниць транспорту.

Про це інформують на сайті Луцькради.

“Продовжуємо збільшувати кількість транспорту. Є запит на збільшення, і ми на нього реагуємо. 30 тролейбусів працює. Сьогодні на маршрутах є 86 автобусів. Якщо буде далі необхідність збільшувати, будемо реагувати і будемо також збільшувати кількість транспорту: чи то тролейбусів, чи то автобусів. Продовжуємо прибирання міста, наведення порядку, поточний ремонт дорожнього полотна для того, щоб інфраструктура нашого міста була в порядку”, — проінформував Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Також мер розповів, що робити, якщо починає звучати сигнал тривоги, і ви перебуваєте в магазині або супермаркеті.

“Згідно усіх законодавчих вимог, якщо звучить сигнал тривоги, необхідно спускатися в укриття. Якщо в цьому магазині, в якому ви зараз знаходитесь, є укриття, або цей магазин знаходиться у підвальному приміщенні, він може бути використаний, як укриття. Наприклад, у “Порт Сіті” у нас є підземний паркінг. Підземний паркінг може бути використаний як укриття. Якщо ви перебуває в “Порт Сіті”, в торгово-розважальному центрі і чуєте сигнал тривоги, необхідно спускатися в підземний паркінг. Якщо це інший магазин, наприклад, у нас є “Сільпо” в торгово-розважальному центрі “Промінь”), він розташований в підвальному приміщенні і може бути використаний як укриття. Звертаюся до власників і адміністраторів тих магазинів, супермаркетів, які знаходяться в підвалах і є можливість укрити людей, і використати ваше приміщення як укриття під час тривоги. Прошу вас залишити людей у цьому приміщенні. Якщо ж магазин розташований не в підвальному приміщенні, якщо магазин не має укриття, перебувати там, в такому магазині під час тривоги немає ніякого сенсу. Тому що це не є захисна споруда. Вона не зможе вас захистити. Необхідно спускатися в укриття, якщо ви чуєте сигнал тривоги. Немає необхідності стояти біля входу дві години і чекати, немає необхідності знаходитись всередині і чекати, тому що магазини не є укриттями. Вони не врятують вас у разі небезпеки”, — пояснив Ігор Поліщук.

Як він наголосив, зараз звертаються чимало працівників стосовно того, що не виплачується заробітна плата з посиланням на те, що складна економічна ситуація або її виплачують продуктами.

“Звертаюся до роботодавців. Прошу вас, по можливості, виплатити цю заробітну плату. Я зараз не хочу називати ті підприємства, які так роблять, але з огляду на ту ситуацію, яка сьогодні є, там торгівля йде доволі непогано. І згідно з тими даними, як ми маємо, там є можливість виплатити заробітні плати людям. Хоча б частину цієї заробітної плати. Тому що люди скаржаться, що виплачують заробітну плату продуктами харчування. Немає можливості здійснити платежі, немає можливості розрахуватися за ті чи інші послуги і так далі. Люди повністю без грошей. Тому звертаюся поставитися з розумінням до цієї ситуації і в разі наявності можливості, виплатити людям цю заробітну плату”, — наголосив мер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: