14:25, 19 Липня 2018

Ігор Палиця розповів про своє єврейське походження та «білих рабів»

Словами на захист олігархів, різкою критикою Джорджа Сороса, який начебто хоче зробити з українців «білих рабів» та правдою про своє національне походження відзначився голова Волинської облради Ігор Палиця під час емоційного прямого ефіру з нардепом, засновником курорту «Буковель» Олександром Шевченком у «Facebook».

Він запекло критикував чинну владу, дісталося й фінансисту угорсько-єврейського походження, мільярдеру Джорджу Соросу.

«Слово олігархи придумали ті, хто захотів в одних олігархів забрати бізнес для себе. Це така єрунда, коли нам розповідають «олігархи всьо укралі». Середній клас має бути найсильнішим. Чим сьогодні сильна Німеччина? Середній клас. Чим сильна Швейцарія? Середній клас. Середній клас – це люди, чий бізнес захищений, соціально вони захищені, вони знають, що ніхто до них з силових органів не прийде, щоб попросити хабарі, забрати частину їхнього бізнесу, не намагатиметься кудись наїхати, поки в Україні не буде середнього класу, не буде України», – стверджував голова Волиньради.

«Коли нам хтось ззовні, Сорос, який єврей… Я сам єврей, у мене мама єврейка. Сорос, який змінив своє прізвище під час Другої світової війни, і почав продавати майно тих євреїв, яких зігнали в гетто… Сьогодні цей Сорос допомагає Порошенку, сьогодні цей Сорос веде таких як Гриценко до влади, намагається керувати Україною надалі, тому що йому цікава наша газотранспортна система, йому цікавий наш ліс, йому цікава наша земля, наші люди, щоб були білими рабами», – звертався Ігор Палиця до глядачів.

Ігор Палиця запевнив, що, якщо українці повірять у нього та в Олександра Шевченка, тут не буде «ані Сороса, ані Америки, ані Росії, ані Європи, буде Україна і українці, український народ, який володітиме цією землею». Зрештою, він попросив вибачення у глядачів ефіру за емоції, зізнавшись, що йому «наболіло».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: