08:15, 18 Жовтня 2020

Художній музей у Луцьку отримав в подарунок картини

Музею подарувала власні картини художниця, яка мешкає у Чикаго.

Про це йдеться на сторінці музею у «Фейсбук».

«Неймовірний день сьогодні у музеї! Ми отримали щедрий подарунок – три твори від мисткині Христини Козюк, яка нині мешкає в Чикаго.

Христина Козюк народилася у м. Чортків. Навчалася в Національному Лісотехнічному Університеті України на факультеті дизайну. У 2005 році р. переїхала до США. З 2012-го року вирішила присвятити своє життя мистецтву. У квітні 2017-го Христина Козюк виграла Міжнародний грант, а з ним – перебування протягом місяця у Франції. Результатом цього стала поява низки творів малярства, натхненних французькою весною. Нині її твори зберігаються у приватних колекціях Франції, Італії, Іспанії, Польщі, найбільше – у США.

Христина Козюк є однією із тих, хто жертвує свої роботи або кошти з їх продажу на благочинність. Тож сьогодні ми мали велику честь отримати у подарунок твори знаної у світі українки. Невдовзі, після оформлення усієї необхідної документації, вони поповнять музейну скарбницю образотворчого мистецтва. Так поступово, крок за кроком, працівники музею пишуть нову сторінку розвитку мистецтва початку ХХІ століття, фіксуючи імена, їх твори чи цілі колекції.

Ми зворушені і сердечно дякуємо Христині Козюк за такий шляхетний жест!!!», – повідомляють у музеї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: