14:32, 30 Липня 2021

Художній керівник оркестру «Кантабіле» став почесним громадянином Луцька

За високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток культури, популяризацію українського музичного мистецтва у Луцькій міській територіальній громаді депутати міської ради присвоїли звання «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади» художньому керівнику академічного камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії, заслуженому діячу мистецтв України, народному артисту України Товію Рівцю.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що нема потреби перераховувати усі досягнення Товія Рівця, адже усі знайомі з його творчістю.

“Вважаю, що багаторічна праця в галузі культури міста, у напрямку популяризації світових та українських шедеврів має бути належним чином пошанована”, – наголосив він.

Крім того, депутати міської ради підтримали рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади” загиблим (померлим) учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України”.

За пропозицією громадської організації “Члени родин загиблих в АТО “Надія” запропонували присвоїти посмертно звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади” загиблим учасникам АТО та ООС: Лахаю Віктору Михайловичу, Мельничуку Віктору Миколайовичу та Пасичнюку Максиму Вікторовичу.

Таким чином жителі територіальної громади висловлять повагу та вдячність загиблим учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України за особисті заслуги перед територіальною громадою міста Луцька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: