18:07, 17 Липня 2019
Хто реальний покупець нерухомості
«Не приводьте усіх людей, я хочу бачити лише реальних покупців» — дуже популярна фраза власників нерухомості, яку вони, як мантру, повторюють ріелторам. Сувора ж правда реальності така: професіонал буде приводити рівно стільки клієнтів на об’єкт, скільки зможе – без забобонів, домислів і тестів на поліграфі. Немає чарівного індикативу «реального покупця», є копітка робота з усіма зацікавленими людьми – переконаний менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.
У той же час, є певні критерії, які змушують ріелтора засумніватись у праведності намірів потенційного покупця.
«Я вже біля будинку, покажіть». Імпульсивність – поганий союзник в нерухомості. Зустрічі призначаються за добу, або хоча б вранці на вечір. Спонтанне бажання подивитися «через 10 хвилин» може так само швидко і згаснути – як свідчить практика, більше половини таких «гарячих» зустрічей на наступний день не підтверджуються.
«Мені тут сказали, я на папірці записав». Будь-який об’єкт треба бачити вживу, але загальні характеристики треба знати заздалегідь, як то: поверх, кількість кімнат/метраж, ціна і стан. Концепція «чув дзвін, не знаю де він» ні до чого конструктивного не приводить.
«Покажіть все що є». Якщо я хочу купити «Мерседес» – мені немає потреби дивитися «Ланос», і навпаки: навіщо вибирати між «Rolex» і «Omega», якщо гроші є тільки на «Casio»? Людині, яка хоче «все подивитися», можливо, взагалі нічого не потрібно бачити, поки нормально не налаштований приціл.
«Ви з агентства?!» У покупців зустрічається дивна думка: якщо продавець без агентства, відповідно, він постійно перебуває на квартирі і в будь-який момент її покаже. Про потенційну роботу власника, його сімейні обставини або просто поганий настрій, як правило, забувають.
Резюме: у ріелторів може бути менше показів, але коефіцієнт корисної дії, як правило, значно вище. Не гайте часу і не псуйте собі нерви: найміть фахівця, який зробить все за Вас.
Залишити відповідь