15:06, 16 Жовтня 2020

Хто очолить коронавірусний шпиталь на базі пологового будинку у Луцьку

Хто працюватиме в інфекційному шпиталі та хто його очолюватиме, прокоментували в облдержадміністрації.

Про це стало відомо під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції 16 жовтня.

Т.в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації  Людмила Тимощук повідомила, що завантаженість інфекційних ліжок в області наразі становить 50,4 %, в обласній інфекційній лікарні – 62,1 %, обласній клінічній лікарні – 62,4 %. На кисневій терапії перебуває 48,8 % пацієнтів, які перебувають на лікуванні.

На питання про те, чи справді Міністерство охорони здоров’я не погодило перекваліфікацію Луцького клінічного пологового будинку на інфекційний шпиталь, вона відповіла, що офіційного рішення щодо переведення пологового будинку під інфекційний шпиталь від міністерства немає. У шпиталі працюватимуть медичні працівники, які надаватимуть медичну допомогу лише коронавірусним пацієнтам. Фахівців залучатимуть з усіх закладів охорони здоров’я, що працюють на території міста. Оснащення (апарати ШВЛ), яке використовуватимуть у шпиталі для коронавірусних пацієнтів, не будуть використовувати для пацієнтів пологового будинку.

Для початку роботи госпіталю, зі слів Людмили Тимощук, не потрібно погодження Міністерства охорони здоров’я. Він запрацює тоді, коли буде готовий до надання медичної допомоги. Обов’язки керівника шпиталю виконуватиме головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, яка набиратиме медичний персонал закладу. Інформації про загальну кількість працівників нового шпиталю наразі немає.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: