18:24, 06 Жовтня 2021

Хто нагріє школи Берестечківської громади

Лобачівський ліцей

Лобачівський ліцей

Чотири школи Берестечківської міської громади опалюватимуть фірми, які заснувала дружина депутата Волинської ради, колишнього заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України. Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки котельні шкіл в оренді у цих фірм, а обладнання – у приватній власності.

Інтернет-видання «Волинь Online» розповідає, скільки та кому Берестечківська громада заплатить за опалення чотирьох шкіл.

Як зазначають у електронній системі публічних закупівель «Prozorro», у цих закупівлях відсутня конкуренція з технічних причин, бо ще у 2017 році між Товариством з обмеженою відповідальністю «Екосервіс Волинь» та відділом освіти, культури, молоді та спорту Горохівської РДА Волинської області уклали Договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що було спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Горохівського (оренда приміщення котельні закладу загальної середньої освіти «Перемильський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області», колишньої ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Перемиль), який на сьогодні є чинним. Обладнання в котельні закладу загальної середньої освіти «Перемильський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області», яка й надалі забезпечує тепловою енергією цей навчальний заклад, є власністю ТОВ «Екосервіс Волинь». Тому функції виробника та постачальника теплової енергії виконує орендар котельні.

«Це дозволяє дійти висновку про те, що отримання Замовником теплової енергії від інших постачальників є неможливим саме з технічних причин. Таким чином, враховуючи те, що відсутня конкуренція з технічних причин, постачання теплової енергії в заклад загальної середньої освіти «Перемильський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області» (колишню ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Перемиль) може бути здійснене виключно Товариством з обмеженою відповідальністю «Екосервіс Волинь», – зазначає замовник закупівлі Берестечківська міська рада.

Аналогічний договір тоді ж уклали і щодо школи у селі Лобачівка.

Така ж ситуація і зі школою у селі Мерва та місті Берестечко. Тільки тут договір уклали із Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» .

5 травня цього року Берестечківська міська рада підписала договір на постачання теплової енергії з ТОВ «Екосервіс Волинь» на суму 464,914 тисячі гривень для Перемильського ліцею та на суму 619,349 тисячі гривень для Лобачівського ліцею.

Цього ж дня Берестечківська міська рада підписала договір на постачання теплової енергії із ТОВ «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» на суму 579,132 тисячі гривень для Мервинського ліцею та на суму 659,567 тисячі гривень у Берестечківський ліцей.

Тепло постачатимуть до грудня 2021 року. Ціна за 1 Гкал 1608,7 гривні.

Як свідчать дані аналітичної системи «You control» засновницею та власницею до 2020 року ТОВ «Екосервіс Волинь» та ТОВ «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» була Світлана Бондар – дружина колишнього заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України та нинішнього депутата Волиньради Володимира Бондаря.

З 2020 року кінцевим бенефіціарним власником цих фірм вказаний Тищенко Андрій Вікторович, який зареєстрований у Києві.

До слова, ТОВ «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь» виконало вже подібних договорів на суму 40,136 мільйона гривень, серед замовників – навчальні заклади, лікарні, сільради та інші бюджетні структури.

ТОВ «Екосервіс Волинь» виконало договорів на 9,665 мільйона гривень, замовники – також різні бюджетні організації.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: