11:55, 19 Лютого 2019

Хлопець, який порізав агітаційний намет Порошенка у Луцьку, публічно вибачився. ВІДЕО

Антон Степанюк, який порізав 15 лютого агітаційний намет Петра Порошенка у Луцьку публічно вибачився.

18-річний хлопець заявив про це сьогодні, 19 лютого, на офісі обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», — йдеться на відео прес-конференції партії у “Фейсбук”.

«Вибачаюся за скоєні дії. Зробив це по дурниці. Мені соромно за те, що я зробив. Не хочу, щоб хтось думав, що я належу до якихось партій. Нікого не хотів образити», — сказав юнак.

Керівник обласного осередку президентської партії Іван Мирка повідомив, що заяву із поліції відкликають, адже оскільки юнак вибачився, то не хочуть, аби через такий юнацький вчинок постраждала його подальша кар’єра.

Волинська «Солідарність» не вимагатиме у поліції покарання хлопцю, який пошкодив намет

Аби не руйнувати життя 18-річного хлопця, який 15 лютого біля розважального центру «Промінь» порізав намет «Блоку Петра Порошенка», волинська «Солідарність» не вимагатиме його покарання у правоохоронців. Про це заявив на прес-конференції голова волинської «Солідарності» Іван Мирка.18-річний Антон Степанюк, який напав на агітаційний намет, прийшов до партійного офісу та вибачився за скоєне. «Я не є членом ніяких політичних партій чи угрупувань. Вибачаюсь за скоєні дії. Я зробив їх по дурниці… Мені соромно за те, що я зробив. Не хочу, щоб це розповсюджувалось і хтось думав, що я належу до якихось партій» – сказав хлопець. Натомість Іван Мирка зауважив, що Антон є надто молодим і не хочеться, аби його життя постраждало через юнацький вчинок.«Саме тому ми відкликаємо свою заяву з поліції. Поспілкувавшись з Антоном, я абсолютно впевнений у тому, що він жалкує про скоєне. Сподіваємось, що це не повториться», – сказав голова волинської «Солідарності». #агітаційнийнамет #ПетроПорошенко #правопорушення #луцьк #солідарність Myrka Ivan

Опубліковано Волинь.Солідарність Вівторок, 19 лютого 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: