20:49, 06 Жовтня 2023

Херсонці дякують волинянам за допомогу

Депутати Херсонської обласної ради надіслали волинянам звернення-подяку за неоціненну підтримку у часи важких випробувань.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Волинська обласна рада у взаємодії з благодійниками, волонтерами та міжнародними партнерами допомагала і допомагатиме багатостраждальній Херсонщині долати наслідки окупації, підриву Каховської ГЕС, постійного російського терору мирного населення. Вже надіслано десятки багатотонних вантажів з продовольством та питною водою, будматеріалами, інструментами, плавзасобами, мотопомпами, транспортними засобами, медичними препаратами та устаткуванням, одягом, взуттям, товарами першої необхідності та побутового вжитку, кормами для тварин.

«Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи її мешканцям Херсонської області, ви робите не просто добру справу – ви даруєте кожному підтримку та надію на світле майбутнє.

Ми пам’ятаємо кожну руку допомоги порятунку херсонцям одразу після деокупації правобережжя. Навіть перебуваючи у темряві «русского міру» кожен мешканець нашого багатостраждального регіону відчував турботу та підтримку всіх українців. Це був той промінь, що не дав згаснути надії та витримати всі жахіття перебування під гнітом окупаційної влади.

Навряд чи можливо виміряти обсяг підтримки, яка хлинула постійним потоком у вигляді сотень тонн гуманітарних вантажів та продуктових наборів, човнів та моторів до них, помп та генераторів, ліків та засобів гігієни тощо. І це частина прикладів з тисячі проявів доброти, якою оточили українці херсонців.

Окрім гуманітарних вантажів до обласного центру постійно прибували волонтери, які брали активну участь у рятувальних місіях. 15 областей України в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» взяли шефство над 102 селами та селищами Херсонщини, де відновлюють пошкоджене житло та соціальні об’єкти.

Депутатський корпус від усього серця дякує областям-патронам.

Понівечений, спаплюжений, колись квітучий степовий край, огорнутий двома морями та могутніми водами Дніпра, як Фенікс відродиться з попелу війни завдяки вашій щирій та дружній підтримці.

Ми, депутати Херсонської обласної ради VIII скликання, щиросердно дякуємо мужньому Українському народові за підтримку, тепло ваших сердець та працьовиті руки. Слава Україні!», – йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: