22:01, 06 Січня 2024

ГУР перевіряє інформацію про поставки Пхеньяном росії балістичних ракет

Головне управління розвідки Міністерства оборони України перевіряє інформацію про поставку Північною Кореєю балістичних ракет росії і застосування їх для ударів по українських містах.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі «Радіо NV», передає «Укрінформ».

«Оборонна співпраця (між росією і КНДР – ред.) мала місце і триває. Переважно вона стосувалася саме артилерійських запасів і боєкомплектів та інших елементів, пов’язаних з артилерією та бронетехнікою. Що стосується балістики, це бажані запити для росії до Північної Кореї та Ірану. Так, ця інформація була. Що стосується отримання і використання цих засобів, інформація перевіряється», – сказав Юсов.

Він додав, що це, безумовно, серйозний сигнал, який Україна вивчає.

«Але для остаточного підтвердження має бути абсолютно точна інформація. Коли буде все перевірено належним чином, це буде оприлюднено», – запевнив представник Головного управління розвідки Міноборони.

Як повідомлялося, Сполучені Штати скликають 10 січня засідання Ради безпеки ООН для обговорення постачань рф ракет із Північної Кореї.

Посол США в Україні Бріджит Брінк заявила, що використання росією для атак по українських містах північнокорейських ракет і намір придбати ракети в Ірану підкреслюють терміновість підтримки України Сполученими Штатами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: