22:15, 06 Квітня 2023

Гуманітарну допомогу із Ківерців доставили на Бахмутський напрямок

Днями Координаційний центр при Ківерцівській міській раді долучився до чергового завантаження гуманітарної допомоги військовим, яка попрямувала на схід України у Бахмутському напрямку.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Серед необхідних речей, які відправили: продукти харчування, засоби гігієни, шкарпетки, каремати, спальні мішки, каністри тощо.

Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук висловлює від імені громади вдячність військовому капелану, настоятелю церкви св. Трійці села Тростянець отцю Сергію Ледвовку, який з перших днів повномасштабного вторгнення згуртовує підприємців, жителів села, церковні громади заради однієї спільної мети – допомоги військовим та забезпечує доставку необхідних речей хлопцям у «найгарячіші точки».

“Наші воїни відчувають нашу підтримку, а це ще більше надихає в них мужність і стійкість для перемоги. Воїни дякують кожному, хто трудиться і молиться Богу за них”, – йдеться у дописі отця Сергія Ледвовка у «Фейсбук».

«Також дякуємо неприбутковій організації «Schnelle Nothilfe», яка на протязі року регулярно допомагає нам підтримувати військових», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: