17:50, 22 Липня 2020

Громадянина Ізраїлю на Волині судитимуть за вбивство, вчинене 20 років тому

Ковельська місцева прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення громадянином Ізраїлю у липні 1994 року з корисливих мотивів убивства з особливою жорстокістю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Слідство встановило, що підозрюваний, перебуваючи на території Республіки Польща, за попередньою змовою з двома іншими особами вчинив розбійний напад на громадянина України. Вони відібрали у потерпілого автомобіль, який згодом продали,  його ж самого вивезли у ліс, де у безлюдному місці прив’язали до дерева й залишили, позбавивши можливості звільнитись. Чоловік помер, страждаючи, від виснаження організму.

Двоє зловмисників ще у 1996 році були засуджені за вчинення цього злочину й уже відбули покарання.

Третій спільник виїхав з України в Ізраїль та перебував у розшуку з 1995 року. За цей час прокуратура неодноразово зверталася до компетентних органів іноземної держави з клопотанням про його видачу (екстрадицію), які, на жаль, не були задоволені.

За кордоном він встиг отримати нове громадянство, одружитися і от через понад два десятки років вирішив навідатися до родичів в Україну, де його  і затримали.

Підозрюваний перебуває під вартою та невдовзі постане перед судом.

Покарання, яке йому загрожує – аж до довічного позбавлення волі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: