10:41, 28 Липня 2021

Громади Волині отримали понад 55 мільйонів гривень податку на нерухомість

Місцеві бюджети Волині впродовж першого півріччя цього року отримали 55,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Сума, залучена громадами від оподаткування нерухомості, на 26 відсотків перевищує минулорічні показники. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Із загальної суми сплаченого податку на нерухомість майже 15 мільйонів гривень – внесок фізичних осіб. Втім, волинянам нарахували до сплати 53,5 мільйона гривень податку на нерухоме майно.

«Згідно передбаченої законом процедури до 1 липня фахівці ДПС сформували і надіслали громадянам податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість. У переліку власників нерухомості, що підлягає оподаткуванню, – волиняни, яким сформували 40,5 тисячі повідомлень. Сплатити податок – це значить виконати конституційний обов’язок і фінансово підтримати громаду, оскільки податок на нерухомість зараховується виключно до місцевого бюджету», – коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій службі Волині  звертають увагу, що перерахувати до бюджету громади, на території якої розташований об’єкт оподаткування,  вказану в податковому повідомленні-рішенні суму потрібно протягом шістдесяти днів від моменту отримання повідомлення.

Довідково: кожен власник майна може провести звірку щодо нарахованих майнових податків  в Центрі обслуговування платників за місцем своєї податкової адреси.

Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Отримавши ключ електронного цифрового підпису, можна зареєструватися в Електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися про нараховані Вам податкові платежі, – рекомендують у ГУ ДПС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: