09:24, 08 Лютого 2020

Громади Волині отримали більше на 50 мільйонів гривень податкових платежів

До місцевих бюджетів на Волині у січні 2020 року надійшло 373,7 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Про це інформує ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, сума податкових надходжень громад області першого місяця нового фінансового року на 15,5 відсотка перевищує показники січня 2019 року.

«Наше спільне завдання з органами місцевого самоврядування – забезпечити позитивну динаміку сплати податків до бюджетів громад. Саме своєчасні податкові надходження – основа бюджетної стабільності у кожній територіальній одиниці. Вкотре наголошуємо, що лише за належної уваги лідера громади до питань офіційного працевлаштування громадян та впорядкування земельних відносин бюджети отримуватимуть податкові надходження вчасно», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що фахівці податкової служби завжди якісно опрацьовують інформацію про потенційні джерела надходжень, яку надають органи місцевої влади.

«Офіційна держреєстрація підприємництва, легалізована праця та повний облік земельних ресурсів і нерухомості, що підлягають оподаткуванню, – це ті важливі моменти, на яких повинні зосередитися керівники громад. Фахівці податкової служби в якості партнерів-консультантів завжди допоможуть фаховою порадою, а при потребі – вживатимуть заходів контрольно-перевірочного характеру в межах компетенції», – підсумував Олег Гирикович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: