10:10, 18 листопада 2020

Громади Волині отримали 106,2 мільйона гривень завдяки легальній реалізації підакцизних товарів

Громади Волині протягом січня-жовтня цього року отримали в розпорядження 106,2 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Про це інформує прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого роздрібного акцизу на 6,5 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

У податковій службі краю ріст надходжень роздрібного акцизу пов’язують з належним моніторингом за ситуацією на ринку підакцизу з боку фахівців ДПС та відповідальністю більшості господарюючих суб’єктів в питанні реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Найбільшу суму надходжень роздрібного акцизу сплачено в обласному  центрі Волині – 47,6 мільйона гривень. До міського бюджету Ковеля за цей час надійшло 18,5 мільйона гривень роздрібного акцизу. Ще 8 мільйонів гривень  – доходи громад від реалізації спиртного та тютюну в Луцькому районі.

«Завдячуючи представникам волинського бізнесу, котрі реалізують підакцизну продукцію з дотриманням вимог закону, кожна ОТГ може розрахувати на стабільні надходження роздрібного акцизу.  Звісно ж, органи місцевого самоврядування повинні обов’язково володіти достовірною інформацією про місця продажу алкогольних напоїв, цигарок та пального  на території громади. Якщо керівник громади має підстави вважати, що підакцизна продукція реалізується з порушеннями, про такі факти варто негайно інформувати фахівців податкової служби», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: