14:03, 08 листопада 2023

Громади на Волині мотивують створювати добровільні пожежні команди

У рамках проекту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» представники Фонду міжнародної солідарності в Україні та Головного управління ДСНС області відвідали громади Волинської області для мотивації їх участі в проекті та створення добровільних пожежних команд.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

П’ять територіальних громад Волинської області (Камінь-Каширська, Рожищенська, Горохівська, Нововолинська та Локачинська) пройшли до другого етапу відбору претендентів на участь в проєкті. Всього по Україні за результатами І етапу відібрали 37 територіальних громад із 70 поданих заявок.

В рамках фінального відбору громад-учасниць проекту відберуть вісім територіальних громад в Україні, які отримають навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту на місцевому рівні, пройдуть навчання в Польщі з вивчення міжнародного досвіду та отримають допомогу щодо забезпечення добровільних пожежних команд спеціалізованим спорядженням та навчанням волонтерів діям з ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій для надання допомоги людям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: