12:06, 13 Жовтня 2021

Громади будуть з теплом: опублікували договір на постачання природного газу для бюджетних установ та організацій в громадах

ТОВ «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” повідомляє бюджетним установам та організаціям про порядок укладання договору на постачання природного газу відповідно до меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. від 30 вересня 2021 року.

Про це інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 жовтня 2021 р. № 1234-р “Деякі питання діяльності акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” попередньо погодив укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам та організаціям відповідно до примірного договору ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдингˮ.

Договір має укладатися виключно з дотриманням вимог закону “Про публічні закупівлі”.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» просить бюджетні установи та організації уважно та ретельно готувати весь пакет документів для оперативного опрацювання.

Додамо, що 6 жовтня АМУ звернулася до НАК Нафтогаз щодо термінового укладання договорів з бюджетними установами на постачання газу.

30 вересня 2021 року був укладений меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом президента України та Асоціацією міст України.

Представники громад можуть ознайомитися з необхідними документами для укладання договорів на сайті Асоціації міст України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: