17:26, 13 Грудня 2018

Громади Волині отримали в розпорядження на 26 % більше податків 

За підсумками одинадцяти місяців 2018 року до місцевих бюджетів на Волині сплатили 3 мільярди 523 мільйони гривень податкових платежів, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.   

Плюс 725 мільйонів гривень до минулорічних надходжень за аналогічний період – результат якісного адміністрування податків і зборів з боку фахівців ДФС, активної позиції місцевої влади в питанні залучення до оподаткування потенційних платників та відповідального ставлення більшості представників підприємництва до свого обов’язку щодо сплати податків.

«Кожна бізнес-ініціатива, що втілюється на території громади, повинна враховувати інтереси території, ресурси та інфраструктура якої використовуються при здійснення діяльності. Цим питанням повинні опікуватися не лише керівники місцевої влади, а й цікавитися мешканці. Лише добропорядний бізнесмен відраховує ПДФО із виплаченої зарплати, що є бюджетоутворюючим для громад, перераховує до держбюджету військовий збір та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Для фінансування соціально-економічних програм громад та соціального забезпечення громадян з боку держави – це визначальні моменти», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, є цілком достатньо підстав, щоб прогнозувати успішне завершення фінансового року. Наразі  динаміка сплати податків до місцевих бюджетів – плюс 25,9 відсотка.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року місцеві бюджети отримали 3,1 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: