19:09, 08 листопада 2018

Громади Волині отримали понад три мільярди гривень

На чверть більше податкових платежів проти аналогічного періоду минулого року надійшло до бюджетів територіальних громад Волині, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.   

Зокрема, протягом січня–жовтня 2018 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 3 мільярди 142 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

«Сума податкових платежів, які надійшла до місцевих бюджетів, вже перевищила надходження за весь 2017 рік  Очікуємо, що позитивна динаміка  у надходженнях до бюджетів громад збережеться до кінця фінансового року», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів наголосила, що фінансовий стан громад безпосередньо залежить від позиції органів місцевої влади в питаннях легалізації праці, детінізації підприємницької діяльності та відносин із землекористувачами та власниками земельних угідь.

«Фахівці територіальних органів ДФС у межах повноважень докладають усіх зусиль для того, щоб громади своєчасно отримували кошти для вирішення соціально-економічних питань. Ми сподіваємося, що наша взаємодія  з керівниками місцевого самоврядування і надалі буде продуктивною. Питання фінансової самодостатності та спроможності громад  потребує належної уваги і турботи усіх – гілок влади різних рівнів, бізнесу та мешканців громади», – наголошує Світлана Савчук.

Водночас в ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що фінансовий стан громад значною, а подекуди визначальною мірою залежить від сплати податку на доходи фізичних осіб.

Виконуючи вимоги Уряду відповідно до розпорядження від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», фіскали спільно з представниками Держпраці значно активізували роботу у напрямку легалізації трудових відносин. Зокрема, окрім системних заходів з роз’яснення вимог закону у сфері зайнятості, за наявності підстав проводяться контрольно-перевірочні заходи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: