14:56, 25 Липня 2019

Громади Волині отримали 264,3 мільйона гривень єдиного податку

На Волині стабільна тенденція росту надходжень єдиного податку.  Зокрема, за підсумками першого півріччя 2019 року місцеві бюджети в області отримали 264,3 мільйона гривень єдиного податку, що на 24,5 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.  

Про це повідомили секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

«Позитивну динаміку сплати єдиного податку демонструють  фізичні і юридичні особи, а також сільськогосподарські товаровиробники. Тож, можна стверджувати про високий рівень податкової культури платників, які належать до малого і середнього бізнесу. Важливо, що наш податковий супровід суб’єктів господарювання, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, виключає будь-який тиск. Фахівці ДФС якісно надають платникам податків весь комплекс послуг, включаючи консультаційні з питань подання звітності та застосування норм чинного законодавства», — зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

“Оскільки єдиний податок зараховується до місцевого бюджету, то органи місцевого самоврядування зацікавлені у тому, щоб всі бізнес-проекти на території кожного територіальної громади впроваджувалися лише легально”, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Надходження єдиного податку — це кошти кожної громади за умови, що її лідери та мешканці дбають про розвиток бізнесу з дотриманням законодавчих вимог здійснення підприємницької діяльності», — підсумувала Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, протягом першого півріччя поточного року підприємці-фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 204,7 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи — 35,9 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом, сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах четвертої групи єдиного податку, додали громадам понад 23,7 мільйона гривень єдиного податку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: