13:51, 06 Грудня 2019

Громада на Волині отримала подарунок від Польщі

 Генеральне Консульство Республіки Польща передало для Рівненської громади подарунок – пасажирський 17-місний автобус “MERCEDES-BENZ SPRINTER”, 2010 року випуску.

Про це повідомляють на сайті Рівненської громади.

Рівненська сільська рада отримала цей транспортний засіб завдяки реалізації проекту «Підтримка адміністративної реформи в Україні, а також місцевого самоврядування ОТГ Рівне (Волинська область) шляхом купівлі пасажирського автобуса для потреб мешканців ОТГ». 

Оформлення реєстраційних документів та інші процедурні питання здійснювали за сприянням благодійного фонду «Фонд Юрія Гупала «Віримо в Україну».

Невеличкою концертною програмою та традиційними хлібом-сіллю працівники культури 5 грудня зустріли почесних гостей.

Сільський голова Володимир Крижук отримав ключі від автомобіля, які вручив Вєслав Маріан Мазур, Генеральний Консул Консульства РП у м. Луцьк. І вони спільно з головами Волинської обласної ради Іриною Вахович, Волинської ОДА – Юрієм Погуляйком та депутатом обласної ради Юрієм Гупалом перерізали символічну стрічку.

“Враховуючи, що Рівненська ОТГ тісно співпрацює з ґмінами Республіки Польща і є учасником кількох спільних проектів, вже не вперше завітали у громаду представники комісії з питань міжнародного співробітництва Волинської обласної ради – Валерій Курстак та Алла Лісова”, – йдеться на сайті громади.

У цьому заході взяв участь і голова Любомльської РДА Олександр Устименко.

Після урочистої частини всі охочі мали змогу вперше проїхатись новеньким автобусом і оцінити його комфорт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: