15:24, 05 Квітня 2018

Греція перекинула сім тисяч військових на кордон з Туреччиною

Сім тисяч військових збройних сил Греції переміщені на острови Егейського моря та в прикордонну зону на сході країни на тлі сплеску напруженості у відносинах з Туреччиною.

Про це заявив міністр оборони Греції Панос Камменос, – повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “Greek Reporter”.

Міністр назвав Туреччину “ворогом, який продовжує провокувати нас” і оголосив, що розпорядився про розгортання 3500 військовослужбовців на грецьких оcтровах Егейському морі та ще 3500 бійців вздовж кордону з Туреччиною у Фракії.

“Якщо у них (турків, – ред.) є мужність, нехай насміляться кинути виклик хоч сантиметру (грецької, – ред.) землі. Греки об’єднані, розчавлять їх,” – заявив Камменос у зверненні до військових, перебуваючи на східному острові Ікарія 4 квітня.

Нагадаємо, напруженість між Грецією з Туреччиною посилилася на вихідних після того, як провідні турецькі політики знову поставили під сумнів суверенітет Греції в Егейському регіоні, де в останні місяці зросли порушення повітряного простору.

На початку березня грецькі солдати у несприятливих погодних умовах патрулювали кордон у лісистому районі поблизу річки Еврос. Вони випадково зайшли на турецьку територію, де їх одразу затримали турецькі військові. Пізніше суд арештував їх.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: