15:30, 30 Липня 2021

Готуй сани влітку: як клієнти «Волиньгаз Збуту» готуються до зими*

Обігрів оселі в осінньо-зимовий період потребує чималих витрат від власників будинків з індивідуальним опаленням. Тож питання, як зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет, набуває особливої актуальності.

ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує побутовим споживачам природного газу розв’язання цього питання – тариф «Твій газ Рівномірний платіж», який допоможе уникнути великих сум у зимових платіжках. Цей тариф уже обрали близько двох тисяч клієнтів компанії.

Умови тарифу

1. Ваш річний обсяг споживання множимо на фіксовану ціну тарифу – 7,99 грн/м3.

Наприклад: за минулий рік ви спожили 750 м3 х на ціну 7,99 = 6000 грн

2. Отриману суму ділимо на рівні частини. Тариф дійсний до 30 квітня наступного року.

Тож якщо ви підключитесь до нього в липні – суму буде розділено на 10 рівних частин, якщо в серпні – на 9.

3. Отриману суму ви сплачуватимете щомісяця впродовж терміну дії тарифу.

По закінченні тарифу буде зроблено перерахунок. Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований річний обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

Переваги тарифу    

1. Ви щомісяця сплачуватимете фіксовані суми незалежно від фактичного використання газу. Це дасть можливість зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет в опалювальний період – коли споживання газу найбільше.

В середньому суми в зимових платіжках можуть зменшитися до 40%.

2. Вартість газу в рамках тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» зафіксована до 30 квітня 2021 року і становить 7.99 грн за кубометр.

3. Вам не потрібно чекати рахунок за спожитий газ. Адже щомісяця сума до сплати однакова.

Чому волиняни обирають тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

Віктор Осипенко, м. Луцьк: «Ми живемо у приватному будинку. За рік використовуємо майже 2,5 тисячі кубів газу. Звісно, що основний розхід ресурсу припадає на опалювальний період. Тому, коли прочитали інформацію про тариф, який передбачає рівні щомісячні платежі, подумали, що така система оплати буде нам зручною. Тепер ми наперед знаємо точну суму, яку потрібно сплатити за газ та захищені від цінових коливань».

Лариса Качор, Ківерці: «В пік морозів ми платили за газ 2500-2800 грн на місяць. Це немала сума для сімейного бюджету. З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» можна не боятися великих цифр у платіжках, адже суму до сплати ми знаємо наперед».

Сергій Сурін – переможець акції «Рівномірний підключай – газ вигравай», Ковель: «Мені легше щомісяця виділяти з пенсії тисячу гривень, ніж взимку платити за газ по три тисячі.  Я й сина заодно перевів на цей тариф. Хоча він живе по сусідству, ми – одна сім’я».

Ірина Охоцька (переможниця акції «Рівномірний підключай – газ вигравай»), Ківерці: «У нас встановлений газовий котел з водонагрівачем і плитка. Взимку споживання блакитного палива особливо велике. Бувало, що й по три тисячі доводилося платити. Нині щомісячний платіж складає 1100 гривень. Про тариф «Твій газ Рівномірний платіж» розповіла знайома. Ми порахували, що така система оплати нам зручна. Тому й підключили тариф. Я й сестрі порадила, і колезі. Вони теж перейшли на рівномірний тариф».

Як перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

Перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» – швидко і легко. Це можна зробити:

у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;

на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»;

за телефоном 0332 74 93 15, 067 33 39 104;

за допомогою Viber-бота 7104ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: