19:22, 21 Квітня 2023

Готові «врізатися зубами» за рідну землю: волинські поліцейські офіцери громад захищають Україну

Правоохоронці разом із іншими колегами зі зведеного батальйону Нацполіції «Захід» виконують завдання в одній із найгарячіших точок на фронті. Вони вважають це своїм обов’язком, адже, якщо не зупинити ворога, він дійде й до Волині. Дехто з поліцейських вже мав досвід участі в АТО, хтось вирушив в зону бойових дій вперше.

Про це йдеться на сайті поліції Волині.

Як розповів Богдан Скучинський, поліцейський офіцер Затурцівської громади, він не може залишатися осторонь, коли окупанти нищать країну, йому подобається ця земля, і він відчайдушно боронитиме її.

«На початку повномасштабної війни, будучи в зведеному загоні, багато поліцейських хотіли принести користь нашій країні, захистити прапор, свої домівки та сім’ї. Як кажуть в народі, ми були готові «врізатися зубами» за нашу землю. Тепер бойові дії відбуваються на сході, нашим військовим треба допомогти», — каже правоохоронець.

На деякий час свою домівку задля благородної мети покинув і Михайло Антонюк. Правоохоронець обслуговував Дубечненську громаду, яка межує з білоруссю. Михайло вважає, що як українець та ще й поліцейський повинен зробити свій внесок у перемогу.

«Сподіваюся, що перемога буде швидкою, усі наші території будуть звільнені від окупантів і ми, як говориться, «запануємо на своїй землі. Звісно, переживаю за свою дружину, двох діток, які залишаються тут самі, але, дасть Бог, скоро повернемося й будемо вже жити, як жили до цієї страшної війни», — ділиться поліцейський.

Ігор Мелюх, поліцейський офіцер Головненської громади, розповідає, що рідні з розумінням поставилися до його рішення, адже він поступово готував їх до цього. На території громади поліцейський працював не один, його колега вже виконує завдання у штурмовій бригаді «Лють». За їх відсутності безпеку на територіях забезпечуватимуть колеги із сусідніх населених пунктів.

«Неодноразово розповідав і друзям, і рідним, що всі мають захищати країну, якщо ні — вони прийдуть сюди, на Волинь, ми не можемо цього допустити», — наголошує Ігор.

Іван Базилян доповнює, що якщо зараз не поставити крапку в цій війні — воювати будуть усі, можливо, й наші діти. Іван служить у лавах поліції понад вісім років. Разом з двома колегами опікується правопорядком на Ківерцівщині, тому напризволяще свою громаду не залишив, він впевнений, що тут буде спокійно та безпечно.

«Мотивація – найшвидша перемога. Кожен повинен докласти усіх зусиль, аби наблизити цей історичний день. Ми на чуже не претендуємо, просто забираємо своє і будемо там, де були і де маємо бути», — наголошує поліцейський і додає, що зараз українці творять історію, про яку читатимуть в книжках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: