09:42, 31 Травня 2023

Горохівська громада передала військовим автомобілі та гуманітарну допомогу

Горохівчани, які стоять на захисті держави в складі 100-ї окремої бригади територіальної оборони та 63 окремої механізованої бригади, отримають автомобілі від своїх земляків. 

Про це інформують на сайті Горохівської громади.

Завдяки спільним зусиллям та небайдужості громади, військовим з Горохова, Вадиму Бартошику та Олександру Могилецькому, передали автомобілі Suzuki та Nissan, які завантажили гуманітарною допомогою.

Кошти на придбання автомобілів зібрали під час проведення благодійного відкритого турніру з футзалу серед ветеранів 35+ “Кубок Горохівського міського голови Віктора Годика”. Учасники турніру підтримали ідею допомогти військовим та щедро пожертвували кошти на цю мету. Також до збору коштів традиційно долучилися працівники Горохівської міської ради, спрямувавши свої щомісячні благодійні пожертви на придбання авто. До збору коштів також долучилися Горохівський ліцей № 1 імені І. Я. Франка, ФГ «Маглай» с. Старостав, жителі Польщі і Чехії та інші небайдужі волиняни.

Гуманітарну допомогу, якою завантажили автомобілі, надали волонтери фірми ASOC SPEM (Іспанія), землі Рейнланд-Пфальц (Німеччина) та Горохівська міська рада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: