11:38, 26 Квітня 2023

Горохівська громада братиме участь у новому проекті USAID

Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» реалізовуватимуть в громаді міжнародною організацією РАТН за фінансування з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Про це інформують на сайті Горохівської громади.

Відтак, у п’ятницю, 21 квітня, на спільному засіданні учасники проекту розглянули наявні можливості та потреби Горохівської міської ради щодо забезпечення доступності медичної допомоги, зміцненню здоров’я мешканців громади, профілактики найбільш поширених розладів здоров’я та контролю соціально-значущих інфекційних захворювань.

На засіданні представили сучасні методи надання допомоги населенню з відновлення та зміцнення здоров’я на прикладі людино-орієнтованого підходу до організації лікування та підтримки при туберкульозі. Також обговорили напрямки подальшої співпраці Проекту та Горохівської міської ради.

У ході засідання сформовані пропозиції щодо визначення напрямків, пріоритетів та механізмів співробітництва Горохівської міської ради та Проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», як основи для вироблення та ухвалення Програми співробітництва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: