17:02, 01 Квітня 2022

Городищенська громада втратила захисника України

Городищенська громада втратила ще одного вірного сина. Трагічна звістка про загибель Героя війни росії проти України надійшла у село Шклинь Другий.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

Михайло Ліщина, 1990 року народження, віддав своє життя за рідну державу. На жаль, у віці 31 року його життя обірвалося через зухвале і безпідставне вторгнення російського агресора.

Завтра, 2 квітня, відбудеться чин поховання загиблого воїна.

«Жалоба у громаді триває. Ми втрачаємо вірних синів України, справжніх патріотів, які мужньо боронять нашу землю…

Городищенська громада глибоко сумує з приводу смерті Михайла Ліщини та висловлює щирі співчуття рідним і близьким», – зазначають у сільській раді.

Михайло завжди був і залишається патріотом своєї країни. Патріотизм у нього був не на словах, а на ділі. Саме так він і говорив: “Хто, як не ми?”. Він не міг сидіти, склавши руки, коли в країні війна. “Мій обов’язок: захищати Україну від ворогів!” – було життєвим кредо загиблого Героя»

Довідково. Ліщина Михайло Сергійович народився 12 листопада 1990 року. У 2008 році закінчив ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Шклинь. У 2008-2009 роках навчався у Волинському технікумі Національного університету харчових технологій, за спеціальністю електромеханік електронних обчислювальних машин.

У 2010 році був призваний до лав Збройних сил України, служив у Повітряному командуванні «Захід».

У 2014 році був мобілізований до Збройних сил України, служив у 51-ій механізованій бригаді. Побував у найгарячіших точках АТО. 2015 року був демобілізований. Отримав нагороду «Учасник бойових дій».

30 березня 2016 року підписав угоду на контрактну службу в Збройні сили України, побував у зоні АТО в Станиці Луганській.

Війна 2022 року не залишила Михайла байдужим та змусила патріота України боронити свою рідну землю від окупанта. Слава Україні! Героям слава!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: