13:10, 31 Грудня 2022

Городищенська громада втратила ще одного захисника України

Небесне військо поповнилося ще одним Героєм України. Загинув житель селища Сенкевичівка Віталій Дерлюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

«У Городищенській громаді ще не перестали оплакувати одного захисника , як трагічна звістка знову сколихнула всіх нас. У бою з російськими окупантами загинув 48-річний сенкевичівець Віталій Дерлюк. Солдат військової служби по мобілізації з перших днів повномасштабної війни боронив Україну у лавах ЗСУ.

Кулеметник 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти механізованого батальйону Дерлюк Віталій Володимирович, 1974 р. н., вірний військовій присязі, загинув 28 грудня під час бою з ворожими підрозділами та ворожого артилерійського обстрілу поблизу східної околиці міста Бахмут Донецької області при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Жалоба у Городищенській громаді триває. Ми втрачаємо вірних синів України, справжніх патріотів, які мужньо боронять рідну землю.

Ніколи не пробачимо! Ніколи не здамося!

Вічна пам’ять Герою! Нічим не осягнути біль рідних… Щирі співчуття!

Детальну інформацію про дату й час зустрічі полеглого у бою земляка Віталія Дерлюка повідомлять згодом», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: