21:49, 20 Липня 2020

Головний військовий капелан Волині отримав подяку Нацгвардії

Військові священики ГО «Військові капелани Волині» з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяли участь у заходах, проведених Західним територіальним управлінням Національної гвардії України.

Про це повідомив головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак, інформує у «Фейсбук» Волинська єпархія ПЦУ.

Так, біля стели «Герої Небесної сотні – Вони захищали Україну», що на Театральному майдані Луцька, душпастирі відслужили заупокійну літію, яку очолив панотець.

Опісля в домовому храмі Всіх святих землі Волинської, що у приміщенні Волинської православної богословської академії, о. Михайло відслужив молебень за Україну та військо.

В актовій залі ВПБА відбулась лекція «Організація та проведення душпастирської роботи службою військового духовенства (капеланською службою) на Волині», де панотець розповідав про роботу капеланів. За плідну співпрацю, активну громадську позицію, участь у військово-патріотичному та духовному вихованні військовослужбовців Національної гвардії України душпастиря відзначили Подякою. Нагороду вручив начальник, генерал-лейтенант Олександр Набок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: