12:38, 11 листопада 2020

Головний поліцейський Волині до підприємців: «То ж не стоїть питання виживання, бо заклади працюють»

Волинські підприємці вимагають від поліції припинити тиск та втручання у роботу ресторанного бізнесу.

Всеукраїнська акція рестораторів #МаюПравоПрацювати розпочалася сьогодні, 11 листопада, під стінами Волинської ОДА. Згодом учасники акції протесту вирушили від Київського Майдану проспектом Волі до будівлі ГУ НП у Волинській області. Підприємці нарікали на тиск поліції.

Прибувши під стіни будівлі ГУ НП у Волинські області, представники бізнесу зайшли поспілкуватися із керівництвом поліції.

Власник закладу «MOJO» Роман Хорзов звернувся до начальника ГУ НП у Волинській області Юрія Крошка:

«Ми в мирній формі висловлюємо невдоволення через те, що нас позбавляють роботи. Лист до Міністра внутрішніх справ, голови Нацполіції  і керівника ГУ НП у Волинській області підписали 7 тисяч осіб Ми дотримуємося карантинних норм, але те що обмежують нам години роботи, вважаємо незаконним».

На це Юрій Крошко заявив, що не стоїться питання виживання, бо заклади працюють:

«Всі обмеження, які існують, спрямовані на захист здоров’я людей. То ж не стоїть питання виживання, бо заклади працюють?»

На це йому підприємці заперечили:

«Є питання виживання, якщо закриють на вихідні, виручки не буде взагалі. Зараз і так вдвічі менше виручки, ніж минулої осені  заявив засновник мережі піцерій «Теревені» Богдан Базилюк.

Власник ресторану «Корона Вітовта» Олег Іванюк наголосив, що може спричинитися криміногенна ситуація:

«Хочу сказати про тривогу щодо того, що багато молодих людей можуть лишитися без роботи, а відсутність роботи спричинить криміногенну ситуацію. Ми в ресторані ввели понеділок санітарний день, а в суботу лише можемо заробити. У порожньому залі о 22 годині поліцейські з автоматами складали протокол на 25-річну дівчину, ми вважаємо, що це пресинг. Нагорі повинні зрозуміти, що країна не переживе карантину, якщо ми не будемо розумно діяти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПРИЇЖДЖАЮТЬ З АВТОМАТАМИ, МИ ЩО ЗЛОЧИНЦІ ЧИ МАФІОЗІ»: ВОЛИНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ПРОСЯТЬ ДАТИ ПРАЦЮВАТИ

Юрій Крошко зазначив, що, можливо, надалі до закладу буде заходити старший наряду без такої екіпіровки.

Адвокат підприємців ж наголосив, що зайшов дільничний, зробив три фото в залі, де було прибирання і поштою потім надіслав протокол.

«Законність рішень можна оскаржувати у суді. Незаконні накази поліція не виконує, ми не ваші вороги, ми частина народу», – відповів Юрій Крошко адвокату підприємців.

Крошко пообіцяв доповісти про аргументи голові Нацполіції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: