10:12, 05 Січня 2018

До головного офісу «Київстару» приходили з обшуками податківці

До головного офісу телекомунікаційної компанії «Київстар» уранці 4 січня прийшли з обшуками близько 30 представників податкової міліції.

Про це повідомив президент компанії Петро Чернишов, пише “Нromadske.ua”.

За словами Чернишова, їм пред’явили постанову, яку 26 грудня 2017 року видав Шевченківський районний суд Києва, і таким чином дозволив провести в офісі «Київстару» обшук.

«Проникли через охорону всією ось такою бригадою, просто розставивши наш турнікет, і пред’явили нам Постанову. У їх складі прийшли відразу чотири податкових майори», — написав президент компанії у “Facebook”.

Чернишов пояснив, що податківці шукали три договори та кілька десятків документів до них, які були укладені минули керівництвом «Київстару» та наразі вже не є чинними.

«Нагадую, у нас вже майже два роки триває суд з ДФС України, яка вважає, що Київстар недоплатив рекордну суму — майже півтора мільярда гривень — до бюджету України. Ми вважаємо, що це справа придумана, адже компанія завжди справно і в повному обсязі перераховує всі податки і збори до бюджету країни», — заявив Чернишов.

Пізніше речниця Державної фіскальної служби Наталя Непряхіна повідомила, що обшуки стосувались розслідування кримінального провадження за фактом несплати «Київстаром» близько 2,4 млрд грн податків.

Раніше Антимонопольний комітет України оштрафував мобільного оператора «Київстар» на 21,3 мільйона гривень за недобросовісну конкуренцію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: