13:56, 27 Березня 2020

Голова Волинської ОДА представив свою команду

Очільник області Юрій Погуляйко завершив формування команди заступників та представив перших голів районних державних адміністрацій.

Про це повідомили у Волинській ОДА.

Під час наради у режимі відеоселекторного зв’язку з представниками райдержадміністрацій та міськими головами очільник області представив новопризначеного першого заступника голови Волинської державної адміністрації Леоніда Кирильчука та трьох голів районних державних адміністрацій. Відтак, головою Горохівської райдержадміністрації призначили Сергія Мишленика,  Любомльської – Ігоря Оксенчука, а Ківерцівську райдержадміністрацію очолила Алла Гонтар. 

Разом з тим, голова облдержадміністрації нагадав, що з ним у команді працюють заступники Олександр Троханенко, Тетяна Щербак, Анатолій Костик та Світлана Мишковець.

Юрій Погуляйко доручив посадовцям оперативно включитися в роботу та особливий акцент зробити на реалізації комплексу заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусної інфекції.

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, яка теж була присутня на нараді, привітала керівний склад Волинської обласної адміністрації та побажала їм ефективної злагодженої роботи на благо Волині.

Своєю чергою, народний депутат України В’ячеслав Рубльов привітав усіх з призначеннями та розповів, що багатьох присутніх знає як фахівців своєї справи. Народний обранець зазначив, що, попри те, що вони прийшли на посади у нелегкий для держави час, бажає усім проявити свої професійні досвід і здібності на посадах та виправдати покладені на них сподівання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: